7 Pokus Organizacja wieczorów Panieńskich i Kawalerskich

7 Pokus Organizacja wieczorów Panieńskich i Kawalerskich

[al2fb_like_button]

7 Pokus
Wieczór kawalerski i panieński to nie tylko pożegnanie stanu cywilnego, ale także celebracja męskich i damskich wieźi oraz wspomnienie wspomnienie z najbliższymi przyjaciółmi zdarzeń, które doprowadziły przyszłego Pana Młodego i Pannę Młoda na ślubny kobierzec. Dlatego warto ten wieczór zaplanować wcześniej, by spędzić go w wymarzony sposób i w doborowym towarzystwie.
Zgodnie z tradycją, organizacją wieczoru powinni zająć się świadkowie,jednak w praktyce często Pan Młody i Panna Młoda sami podejmują się tego zadania.Przygotowanie scenariusza ostatniej nocy w stanie wolnym wymaga dużej pomysłowości.Naszą propozycją jest 7pokos- impreza w wybranym klubie dyskotekowym z atrakcjami.
Pomysły na kawalerski analogicznie wykorzystywać  można przy organizacji wieczoru panieńskiego, dopasowując plan do upodobań przyszłej Panny Młodej.Wydaje się nawet,że baza potencjalnych miejsc jego organizacji, jest jeszcze większa niż w przypadku kawalerów. Wyzwolona i Energiczna dziewczyna będzie zachwycona imprezą w klubie lub dyskotece, do której pojedzie ekskluzywna limuzyną. Dobrze jeżeli dodatkową atrakcją będzie taniec chippendalesów.Ciekawą propozycja na wieczór może być również zamówienie na wieczór panieński wróżki.

Wieczór panieński i kawalerski można uczynić wieczorem tematycznym. Należy jedynie pamiętać, że liczy się prostota i praktyczność, dlatego charakteryzacja może ograniczyć się jedynie do rekwizytów lub elementów stroju, na przykład ; uszy królika, rogi diabełka lub wiele innych. W taki wieczór mile widziane prezenty dla przyszłych państwa Młodych, na przykład Ekskluzywna lub erotyczna bielizna jak i śmieszne gadżety.

zdj-1 zdj-2 zdj-3 zdj-4 zdj-5 zdj-6 zdj-7 zdj-8 zdj-9 zdj-10 zdj-11 zdj-12 zdj-13 zdj-14 zdj-15 zdj-16 zdj-17 zdj-18 zdj-19 zdj-20 zdj-21 zdj-22 zdj-23 zdj-24 zdj-25 zdj-26 zdj-27 zdj-28 zdj-29 zdj-30 zdj-31 zdj-32 zdj-33 zdj-34